شرکت نرم افزاری رایکانت

کمپین‌ها و تخفیف طراحی سایت

داشتن سایت و راه اندازی کسب وکار آنلاین یک لذتی داره، اینکه کنارش یه تخفیف به یادماندنی هم بگیرید یه لذت دیگه... پس توی این صفحه منتظر هدایا و تخفیف های شگفت انگیز طراحی سایت و دیگر خدمات ما باشید.

% 30

30 درصد تخفیف طراحی سایت شرکتی به مناسبت عید سعیدقربان
از تاریخ: 1400/01/29
تا تاریخ: 1400/01/31
فقط برای: 3 نفر
تمام شد

نیاز به مشاوره دارید؟

با اشتیاق فراوان منتظر پاسخگویی به شما عزیزان هستیم، برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان، همین حالا با ما در ارتباط باشید.

کدهای تخفیف طراحی سایت تا چه زمانی اعتبار دارد؟

از زمانی که کدتخفیف طراحی سایت برای شما ارسال می شود حداکثر تا یک هفته اعتبار دارد و شما می توانید زمان سفارش طراحی سایت آن را به شرکت اعلام کنید تا از مبلغ نهایی شما کم شود. بعد از یک هفته دیگر کد تخفیف طراحی سایت اعتبار نخواهد داشت.

طراحی سایت رایگان در یزد داریم؟

برای استفاده از کدهای تخفیف، ابتدا شماره موبایل خود را وارد کرده و پس از آن کد تخفیف برای شما ارسال می شود. یکی از سوالاتی که در زمینه طراحی مطرح می شود این است که آیا طراحی سایت رایگان در یزد داریم؟ پاسخ این است که هیچ شرکتی برای شما طراحی سایت رایگان انجام نمیدهد برای اینکه سایت رایگان داشته باشید باید خودتان تمامی مراحل را آموزش ببینید و در نهایت یک سایت برای خودتان ایجاد کنید که عملا بدون هزینه نخواهد بود. بنابراین طراحی سایت رایگان را فراموش کنید و یک سایت با کیفیت عالی را به شرکت برنامه نویسی با تجربه بسپارید تا سالیان سال از آن استفاده کنید. فراموش نکنید این هزینه را فقط یک بار انجام می دهید.

طراحی سایت ارزان در یزد بجای طراحی سایت رایگان

همانطور که در سوال بالا ذکر شد عملاً طراحی سایت رایگان وجود ندارد و نباید کیفیت را فدای هزینه و مبلغ کم کرد. بنابراین شما می توانید در بازه های مختلف مانند اعیاد و مناسبت ها به این صفحه سربزنید تا تخفیف طراحی سایت را مشاهده کنید و بجای طراحی سایت رایگان، طراحی سایت ارزان را تجربه کنید.