شرکت نرم افزاری رایکانت

طراحی وب اپلیکیشن pwa

وب اپلیکیشن چیست؟ در واقع اپلیکیشن هایی که برپایه موبایل برنامه نویسی می شوند، فقط مخصوص کاربران آن سیستم عامل است، مثلا اگر اپلیکیشن اندرویدی را طراحی کنید، تنها بر روی گوشی های اندرویدی قابل استفاده هستند. اما با طراحی وب اپلیکیشن می توانید نرم افزار تحت وب خود را بر روی هر سیستم عاملی نصب کنید. این یکی از مزیت هایی است که طراحی وب اپ را به یکی از نیازهای گسترده در کسب وکار آنلاین کرده، چرا که دیگر نیاز به طراحی اپلیکیشن اندروید و ios به صورت جداگانه نخواهند داشت.
وب اپلیکیشن ها را می توان با استفاده از تمامی از دستگاه های متصل به اینترنت مشاهده و برروی موبایل نصب کرد، و این باعث می شود که کاربران اشتیاق بیشتری را برای استفاده از آن نشان بدهند و همچنین صاحبین کسب وکارنیز برای رضایت کاربران و افزایش مخاطبان، پس از طراحی سایت در جستجوی خدمات ساخت وب اپلیکیشن باشند.

طراحی وب اپلیکیشن در یزد

نیاز به مشاوره دارید؟

با اشتیاق فراوان منتظر پاسخگویی به شما عزیزان هستیم، برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان، همین حالا با ما در ارتباط باشید.

سوالات طراحی سایت

چرا نیاز به طراحی وب اپلیکیشن دارم؟

وب اپ ها مزایای بسیار زیادی دارند که ما در اینجا قصد داریم از برجسته ترین مزیت های یک نرم افزار تحت وب را باهم بررسی کنیم.

 • نیاز نداشتن به حافظه و صرفه جویی در سخت افزار

  یکی از عوامل مهمی که باعث محبوبیت وب اپلیکیشن ها شده است، این است که بعد از نصب وب اپ بر روی گوشی هیچ حافظه ای از دستگاه موبایل شما اِشغال نمی شود.

 • کاربری و نصب آسان

  نرم افزارهای تحت وب به راحتی بر روی گوشی ویا لپ تاپ نصب می شوند و نیاز به انجام مراحل سخت و پیچیده نصب نیست.

 • سازگاری کامل

  همانطور که در بالاتر نیز ذکرشد، وب اپ ها بر روی تمامی دستگاه های متصل به اینترنت به راحتی نصب می شوند و قابل استفاده هستند.

 • به روز رسانی خودکار

  قطعا با این مسئله روبرو شده اید که مثلا وقتی یک نرم افزار اندروید را بر روی موبایل خود نصب کرده اید پس از مدتی باید آن را آپدیت کنید تا بتوانید از امکانات جدید آن استفاده کنید، ولی با ساخت وب اپلیکیشن و انتشار آپدیت، دیگر نیازی به آپدیت به روز رسانی توسط افراد نیست، چراکه وب اپ ها به صورت خودکار به روز می شوند.

 • امنیت بیشتر

  شما با طراحی وب اپلیکیشن به مخاطبان خود در نگهداری و حفظ اطلاعاتشان کمک بسیاری می کنید چراکه دیگر کاربران شما نگران از دست دادن اطلاعاتشان به دلیل خراب شدن هارد، خراب شدن گوشی، گم شدن گوشی و... نخواهند بود.

سوالات طراحی سایت

تفاوت سایت با وب اپلیکیشن چیست؟

در وب سایت، محتوایات درون سایت به همه کاربران نمایش داده می شود و همه افراد می توانند به یک نسبت از محتویات سایت استفاده کنند و این به این معنی است که سایت بر محتوا تاکید دارد. ولی وب اپلیکیشن ها بر عملکرد تاکید دارند و براساس عملیاتی که کاربر انجام می دهد، پردازش اطلاعات انجام می شود و به کاربر نمایش داده می شود. (مانند وب اپلیکیشن آپ که بر روی گوشی های ios نصب می شود)

ساخت وب اپلیکیشن
سوالات طراحی سایت

برای سفارش طراحی وب اپلیکیشن چه کار باید انجام دهم؟

تبریک! اگر شما برای کسب و کارتان نیاز به طراحی وب اپلیکیشن دارید، ما با افتخار شما را تا رسیدن به بهترین نتایج همراهی خواهیم کرد.
شرکت طراحی سایت در یزد رایکانت یکی از تخصصی ترین شرکت های طراحی سایت یزد می باشد که با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا و برنامه نویسان حرفه ای،وب اپ شما را مطابق با نیازها و سلیقه شما و همچنین استانداردها طراحی وپیاده سازی می کند .

شاید این مطلب برای شما جذاب باشد:
آشنایی با وب سایت شرکتی و سفارش طراحی سایت شرکتی